Wydarzenia

W tym tygodniu 10.07-16.07

PONIEDZIAŁEK, 10.07

9:00-11:00 – LATOROŚLE: szycie plecaków - warsztat krawiecki, nauka szycia na maszynie

11:00-13:00 – LATOROŚLE: współpraca - nauka pracy i komunikacji w zespole

13:00-15:00 – LATOROŚLE: od rysunku po model 3D - wstęp do druku 3d w technilogii FDM

15:00-16:00 – Zajęcia rozwojowe dla dzieci w wieku 6-7 lat – przygotowanie do szkoły (plac zabaw)

16:00-18:00 – Warsztaty konstruktorskie dla dzieci w wieku 4-12 lat (plac zabaw)

18:00-20:00 – Warsztaty balonowe dla dzieci w wieku 4-12 lat (plac zabaw)

 

WTOREK, 11.07

9:00-11:00 – LATOROŚLE: budka dla nietoperzy - konstruowanie domków i poznawanie zwyczajów nietoperzy

11:00-12:30 – LATOROŚLE: taniec orientalny - nauka podstawowych elementów tańca (dziewczyny) / zajęcia modelarskie - konstrukcja i malowanie modeli drewnianych (chłopaki)

12:30-15:00 – LATOROŚLE: makrama - wykonanie sznurkowych ozdób na ścianę

15:00-16:00 – Zajęcia rozwojowe dla dzieci w wieku 6-7 lat – przygotowanie do szkoły (plac zabaw)

16:00-18:00 – Warsztaty konstruktorskie dla dzieci w wieku 4-12 lat (plac zabaw)

18:00-19:00 – Warsztaty balonowe dla dzieci w wieku 4-12 lat (plac zabaw)

19:00-21:00 – Klub wystąpień publicznych w języku angielskim Skillers Toastmasters (witalnia)

 

ŚRODA, 12.07

9:00-11:00 – LATOROŚLE: tańce tradycyjne - nauka podstawowych kroków i ruchowe zabawy integracyjne

11:00-12:30 – LATOROŚLE: kokedama - kompozycje roślinne w wiszących kulach

12:30-15:00 – LATOROŚLE: szycie plecaków cz. II - warsztat krawiecki, nauka szycia na maszynie

12:00-19:00 – Otwarta pracownia ciężka obowiązują zapisy

15:00-16:00 – Zajęcia rozwojowe dla dzieci: Tworzenie miękkiego breloku (plac zabaw) – obowiązują zapisy

16:00-18:00 – Zajęcia szachowe dla początkujących w wieku 12-18 lat (plac zabaw)

17:30-20:30 – Integracyjny klub młodzieży (pokój 25)

 

CZWARTEK, 13.07

9:00-11:00 – LATOROŚLE: bransolety - nauka wiązania liny paracord

11:00-12:30 – LATOROŚLE: papercraft - składanie modeli z papieru

12:30-15:00 – LATOROŚLE: gra w kapsle - przygotowanie toru wyścigowego i rozgrywka

16:00-17:00 – Zajęcia rozwojowe dla dzieci w wieku 3-5 lat (plac zabaw)

18:00 - 20:00 – warsztat dla rodziców: Style wychowania wśród rodziców - pozytywne strony oraz konsekwencje. Obowiązują zapisy

PIĄTEK, 14.07

9:00-11:00 – LATOROŚLE: warsztaty bębniarskie - nauka podstawowych technik i rytmów (djembe, dundun)

11:00-12:30 – LATOROŚLE: arteterapia - wyrażanie uczuć i emocji, zajęcia malarskie

12:30-15:00 – LATOROŚLE: warsztaty mydlarskie - samodzielne tworzenie mydełek glicerynowych

16:00-17:00 – Zajęcia rozwojowe dla dzieci w wieku 3-5 lat: Kosmiczne zdrapywanki i kolorowanki (plac zabaw) obowiązują zapisy

18:00-20:00 – Teatr playback – zapisy: ludmilaspilnichenko@gmail.com

 

SOBOTA, 15.07

12:00-15:00 – Trening szachowy (pokój 14/ 2 piętro)

Inne aktualności

Darmowe konsultacje z prawa pracy

Czytaj

W tym tygodniu 8.04-14.04

Czytaj

WATCH DOCS - ZACZYNAMY!

Czytaj
1 2 3 30

Partnerzy

menuchevron-down